UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 5762609
nr 576 2609
Väggpendyl
Gustaviansk stil, förgylld, höjd: 66
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 6 april 2009
kl 17:14:41
500 kr
450 kr
Den Gustavianska stilen